HARRY & HEZIL

 

 

Harry  

7.01.2009 - 1.01.2018

Apollo Amigo Kwadrat Zwierzęcy ( Sabina Exodus X Cebaj Jimi )

 

 

Był wielką psią osobowością. Zrównoważony, ciekawy świata, doskonale odnajdywał się w każdej sytuacji. Urodzony przywódca, odważny i pewny siebie, emanował siłą i spokojem. Był niezależny i dumny. W razie potrzeby potrafił reagować szybko i zdecydowanie, co czyniło go doskonałym stróżem i obrońcą.

Z natury był pozytywnie nastawiony do ludzi. W stosunku do członków rodziny łagodny i oddany. Odznaczał się też wyjątkową wyrozumiałością i cierpliwością wobec szczeniąt i młodych psów.

Uwielbiał podróże oraz długie wędrówki. Poruszał się pięknym , obszernym i sprężystym kłusem. Był stworzony do przemierzania bezkresnych stepów Azji.  Pan Pies o duszy prawdziwego ałabaja.

Miał tylko jedną wadę, problemy ze zdrowiem. Był alergikiem a objawy z każdym rokiem nasilały się.  Jednak ostatecznie pokonał go złośliwy nowotwór (osteosarcoma), który zaatakował w połowie 2016r.

W dniu 1.01.2018r. pozwoliłam Harremu odejść tam gdzie nie ma już bólu. To było trudne rozstanie. Pozostał żal, smutek i pytanie:  dlaczego wyjątkowe psy tak często odchodzą zbyt wcześnie?

Mam nadzieję, że z czasem będę pamiętać tylko te najlepsze chwile a poczucie pustki zastąpi wdzięczność, że ten niesamowity pies towarzyszył mi przez prawie 9 lat.

 

GALERIA

 

 

 

 

 

 
 
 
KAMILA BUREK
 
SZKOLENIE PSÓW
HODOWLA AUSTRALIAN CATTLE DOG
 
+48 508 151 508
 
estimadoacd@gmail.com